Tavaszhívogató rendezvény

Az idei tanévben a sok tanulmányi verseny miatt rendhagyó módon márciusban rendeztük meg jelmezbálunkat, amelyet ezért Tavaszhívogató rendezvénynek neveztünk el.

A tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap délutánján nagy volt a nyüzsgés a központi iskolában és a Déryné Kulturális Központban, minden osztály izgatottan készülődött a produkciókra. Fél háromkor a színpadon kezdetét vette a jelmezes felvonulás.

A jelmezek bemutatása után, amíg a zsűri meghozta döntését, tombolahúzás következett, ahol rengeteg ajándék, és a fődíj, egy finom torta is gazdára talált.

A zsűri tagjainak – Sárközi Emília, dr. Borbás Zsuzsanna, Erdélyiné Dudás Anita, Meszesné Volkovics Szilvia, Nagy Attila Gyula – igencsak nehéz dolga volt a színvonalas produkciók láttán, de minden osztályt egy nagyon találó címmel és fényképes oklevéllel jutalmaztak. Így lettek az osztályok a

Tavaszhívogató rendezvény

1.o:  „Legtüzesebbjei”, mint Tűzmanók

2.o:  „Legkalózosabbjai”, mint Kalózok

3.a:  „Legősibbjei”, mint Ősmagyarok

3.b:  „Legcsibésebbjei”, mint Angry birds

4.o:  „Leglazábbjai”, mint  Táncosok

5.o:  „Legláposabbjai”, mint Az Éden föld lakói

6.a:  „Leglátványosabbjai”, mint  Optikai csalódás

6.b:  „Legtáncosabbjai”, mint Táncevolúció

7.a:  „Legzombisabbjai”,  mint Rosszak

7.b:  „Legösszefogottabbjai”, mint Százlábúak, százarcúak

8.o:  „Legmaibbjai”, mint Mai fiatalok

Az eredményhirdetés előtt- a Szülői Szervezet hozzájárulásával az alapítványi est bevételéből- minden jelmezes elfogyaszthatott egy ízletes süteményt, amelyet Gyuris Géza cukrászmester készített el.

Ezután a buli az alsó tagozatosok számára 18 óráig, a felső tagozatosok számára 19 óráig folytatódott.

Szeretnénk megköszönni a zsűri munkáját, a szülők és pedagógusok segítségét a jelmezek elkészítésében és a produkciók színpadra állításában, Gyóni Sándornak a videózást, Megyeri Péternek a hangtechnika biztosítását, a fotósoknak a fényképezést, valamint a Déryné Kulturális Központ dolgozóinak segítségét a rendezvény lebonyolításában.

Alsós és felsős Diákönkormányzat