Hivatkozások

Védangyal helyett ingyen kiadvány

Tisztelt Szülők, Kedves gyerekek!

November 6-tól, ingyenesen letölthető a 128 oldalas, gazdagon illusztrált Vigyázz otthon, hogy sose érjen baj! című könyv a nogradi.hu oldalról.

A súlyos, gyakran halálos – évi 250 ezer – otthoni (háztartási) baleset elkerülése érdekében írta meg humorosan oktató – a Papa és a három unoka főszereplésével szórakoztató – történetekben Nógrádi Gábor újabb életvédő könyvét. Illusztráció: Cakó Ferenc.

A 16 rövid, vidám és tanulságos történet (méreg, áram, forróság, tűz, idegenek, gáz, elcsúszás stb.) ugyanúgy megelőzheti az otthoni baleseteket, ahogy a neves szerzők közlekedésbiztonsági könyvei is tizedére csökkentették húsz év alatt a legsúlyosabb közlekedési gyerektragédiák számát.

Nem állíthatunk minden gyerek és felnőtt mellé egy őrangyalt, de az életük védelmében meg kellene tennünk, amit megtehetünk.

Üdvözlettel
Rutkai Krisztina