A 2010-2011-es tanév természettudományi versenyek eredményei

1. Curie Környezetismereti Emlékverseny területi versenye

3-4. évfolyam
XII. helyezést értek el: Farkas Máté
Kása Kornél
Márta Petra
Felkészítő: Szolnoki Tünde
5-6. évfolyam
VI. helyezést értek el: Bozsák Patrik
Gyuris Ervin
Hódi Krisztina

VIII. helyezést értek el: Erdélyi László
Gyuris Imre
Kiss Patrícia
Felkészítő: Kocsisné Hecskó Ágnes, Sárközi Emília

7-8. évfolyam
IV. helyezést értek el: Csúcs Donát
Monostori Zsolt
Onica Klaudia
Felkészítő: Kocsisné Hecskó Ágnes

2. Meleg István Kémiaverseny

Iskolánkból a következő tanulók neveztek be: Csúcs Donát, Gyuris Ágota, Lábas László, Nagy Kamilla, Onica Klaudia (7. osztály),  Ábrahám Karola, Balogh Melinda, Bodó Beáta, Nagy Nikolett, Rácz Dávid (8. osztály)

A két levelező forduló után négyen jutottak be az elődöntőbe. Közülük ketten Nagy Kamilla 7.b és Rácz Dávid 8.a osztályos tanulók a döntőn is részt vehettek.

3. Hevesy György Kémia Verseny

A 3. levelező forduló után a területi döntőbe jutottak:

7. osztály:  Csúcs Donát
Gyuris Ágota
Nagy Kamilla

Onica Klaudia

8. osztály: Ábrahám Karola
Balogh Melinda
Bodó Beáta
Rácz Dávid

Közülük öten a megyei döntőn is részt vehettek:

7. osztály: Nagy Kamilla
Onica Klaudia

8. osztály:  Rácz Dávid
Bodó Beáta
Ábrahám Karola
Felkészítő: Kocsisné Hecskó Ágnes

4. Csizmazia György Komplex Természetismereti Emlékverseny – Mórahalom

Csapatunk III. helyezést ért el.
A csapat tagjai:
Kiss Patrícia    5. a osztály
Hódi Krisztina    6. b osztály
Onica Klaudia    7. a osztály
Monostori Zsolt  7. a osztály

5. Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny – megyei döntő

7. osztály: Monostori ZsoltIV. helyezés
Felkészítő: Kocsisné Hecskó Ágnes

8. osztály: Czakó Petra III. helyezés
Bodó BeátaVII. helyezés
Felkészítő: Nagy László

6. Kaán Károly Országos Természet- és Környezetvédelmi Emlékverseny – megyei döntő

5. osztály: Gyuris Imre4. helyezés

Kiss Patrícia6. helyezés

Erdélyi László11. helyezés

6. osztály: Hódi Krisztina2. helyezés
Felkészítő: Kocsisné Hecskó Ágnes

7. Lehoczky János komplex környezeti emlékverseny a Kárpát-medencében – országos  döntő

7. osztály: Onica Klaudia4. helyezés

Ezúton szeretnénk megköszönni a szülőknek –  Csúcsné Király Renátának, Erdélyiné Dudás Anitának, Éles Katalinnak és Onca Ionnak, Gyuris Ervinnek, Gyuris Imrének, Nagy Róbertnek, és  az Önkormányzat dolgozóinak – Gáborné Szabó Magdinak és Bálint Antalnak a segítséget a versenyekre való eljutásban.

Természettudományi munkaközösség