A 2013-2014-es tanév természettudományi versenyek eredményei

1. Teodorovits Ferenc Kistérségi Természetismereti Emlékverseny – Ásotthalom

2013. október 21.
Versenyzők: Borsos Szilárd, Farkas Laura, Hódi Ádám II. helyezést értek el

2. Curie Környezetismereti Emlékverseny területi versenye Szentes

2014. február 15.

3-4. évfolyam
XI. helyezést értek el: Lajkó Levente

Nagy Miklós István

Szabó Larion

Felkészítő: Seresné Ritter Rita és Gyurisné Pigniczki Tünde

5-6. évfolyam
XI. helyezést értek el: Donciu Adela

Farkas Laura

Hódi Ádám

 

XIII. helyezést értek el: Borsos Szilárd

Czakó Bálint

Juhász Blanka

7-8. évfolyam
I. helyezést értek el: Barna Réka

Kiss Patrícia

Gyuris Imre

 

VI. helyezést értek el: Márta Petra
Soós Judit
Vass Máté

 

VIII. helyezést értek el: Czakó Julianna
Lajkó Borbála
Péter Ágota Kincső

 

IX. helyezést értek el: Csúcs Baldó
Farkas Máté
Nagy András

 

Csapataink közül az első helyen végző 8. osztályos csapat: Barna Réka, Kiss Patrícia, Gyuris Imre továbbjutott az országos döntőre, melyet Szolnokon szervezték meg 2014. április 24-én. Az országos döntőn a 14. helyen végeztek. Köszönjük Barna Dániel és az Önkormányzat segítségét az utaztatásban.

Curie országos verseny 2014.

5. Hevesy György Kémia Verseny területi fordulója – 3 levelező forduló után – Szegeden a Béke utcai Általános Iskolában 2014. március 4-én került megrendezésre.

7. osztály: Lajkó Borbála (2. hely)

Csúcs Baldó (5. hely)

Márta Petra (10. hely)

Soós Judit (34. hely)

Kiss Dániel (36. hely)

8. osztály: Gyuris Imre (7. hely)

Kiss Patrícia (16. hely)

Barna Rék (25. hely)

A területi versenyről a megyei döntőbe (2014. március 22.) jutottak:

 

7. osztály: Márta Petra 9. hely

Lajkó Borbála 24. hely

Csúcs Baldó 38. hely

8. osztály: Gyuris Imre 11. hely

Kiss Patrícia 27. hely

Felkészítő: Kocsisné Hecskó Ágnes

6. Kaán Károly Országos Természet- és Környezetvédelmi Emlékverseny megyei döntőjének helyszíne a szegedi SZTE JGYPK Interaktív Természetismereti Tudástár, időpontja: 2014. április 25.  A versenyzők a feladatlapok kitöltése után a szegedi Füvészkertbe látogathattak el. Majd ezt követte az eredményhirdetés. Iskolánkból két tanuló versenyzett:

 

Borsos Szilárd 3. hely

Hódi Ádám 5. hely

 

Felkészítő: Sárközi Emília, Kocsisné Hecskó Ágnes

Ezúton szeretnénk megköszönni a szülőknek, az Önkormányzatnak és az iskola vezetőjének a segítséget a versenyekre való eljutásban.

Természettudományi munkaközösség

versenyzők 2014.