Kedves leendő elsősök!

„ Minden gyermekben megvan  a cselekvési vágy és a világmindenség megismerésének igénye, csak annak kibontakoztatását kell elősegíteni”

( Maria Montessori)

Kedves Gyerekek! Kedves Szülők!

Úgy tűnik nekem jut az a megtisztelő feladat, hogy a 2020/2021. tanév elsőseit bevezessem az iskolai éltünk kapuján. Ez nagy örömömre szolgál. Terveim között szerepelt, hogy tavasszal tartunk egy iskolába hívogató napot, de ezt talán majd augusztusban bepótolhatjuk.

Most negyedikeseket tanítok új körülmények között, ami nem könnyű a gyerekeknek sem és nekünk sem.

Negyven éve dolgozom tanítóként iskolánkban. Első szakmai végzettségem óvónő, két diplomám van és két szakvizsgám. Mesterpedagógusként dolgozom az Oktatási Hivatalnak is. Szeretek kézműveskedni, nagyon szeretetem a természetet, annak szépségeit, az állatokat.

Az óvodában történt látogatásaimkor tapasztaltam, hogy nyitott, tájékozott emberpalántákkal fogunk a következő tanévben együtt dolgozni.

Megfogjuk egymás kezét és  biztosan jól fogunk tájékozódni a betűk, számok világában, eközben jókat mókázunk majd. Nagyon várlak titeket gyerekek!

Szolnoki Tünde